10370994_10154139044780403_6015370094734676744_n

TILOS MARATON SLAM

Időpont
2014.06.10.
20:00 - 22:00

Helyszín
Dürer Kert
Budapest, Ajtósi Dürer sor 19-21.

Jegyár

Térkép betöltése...

★JÚNIUS 10., KEDD★

►20.00 – Slam Poetry Budapest – Slam Showcase◄

≡fellépők:
● Kemény Zsófi
● Mavrák Kata – Hugee
● Kupa Julcsi
● Gábor Tamás – Indiana
● Süveg Márk – Saiid
● Horváth Kristóf – Színész Bob
● Csider István Zoltán
● Bárány Bence
● Molnár Péter
● Őri István
& DJ Chi-Korea

 

►►►RÉSZLETES PROGRAM ITT!◄◄◄

A TILOS MARATON a Tilos Rádió adománygyűjtő eseménye – tudomásunk szerint a legnagyobb hazai ingyenes fesztivál – június 6.-14-ig tart, minden nap délután 4-től hajnalig a Dürer Kertben!
Idén különösen fontos minden fillér támogatás, hiszen a rádió fenntartása mellett más kiadásokkal is kell számolnunk:
ÉTERRE KELL!
Ugyanis novemberben lejár a Tilos Rádió 90.3 MHz-re szóló jogosultsága és az (újra)pályázás immár a közösségi rádióknak is hét számjegyű pályázati díj befizetése mellett lehetséges!

A Tilos Maraton minden napja valamely tematika köré szerveződik, melyek részletes programja itt lejjebb megtalálható. Ezen kívül minden nap a Tilos műsorkészítői főznek finomakat nyílt tűzön bográcsban és minden este izgalmas tombolával is várunk benneteket! Továbbá lesz ingyenes bringaszervíz és még egyebek is, melyekről itt a Facebookon vagy honlapunkon (www.tilos.hu) és a hamarosan megjelenő műsorfüzetből is informálódhattok!
(A program néhány helyen persze még módosulhat az utolsó pillanatig!)

★JÚNIUS 6., PÉNTEK★
►JAZZNAP◄

≡KERT:
18:00 Budafok Big Band
19:00 Barabás Lőrinc
● Floralili presents: TRIP live
● The Best Bad Trip

≡NAGYTEREM:
● Dokkerman And The Turkeying Fellaz
● Song-óra Csoport (nyitott jam session)

≡KISTEREM:
● Less Is More
● Hiketnunk
● Gentry Sultan
● Makrohang

≡DJ-k:
● In:form
● Bodoo
● Tomanek
● Hanglemezbarát

≡BOGRÁCS:
● Tordas Rádió: Füstölt makréla salátával
● Chatesek: Hajdúsági sertéspörkölt, Zsályás lóbableves

……………………..……………………..….

★JÚNIUS 7., SZOMBAT★
►TILOS SELECTION NAP◄
https://www.facebook.com/events/502600486506238/

≡KERT:
19:00 Burkus König
20:00 Úzgin Űver
21:00 Grabanc

≡NAGYTEREM: Tilos Classic
● Palotai
● Cadik
● Titusz
● Naga
● Christian aka. Gaulamin

≡KISTEREM:
● Retroid
● S-Pekt
● Vektor
● Inzert

≡DJ-k:
● Zeusz,
● Gnork
● Mr. Fiel
● Carl oH

≡BOGRÁCS:
● Helyettes reggeli: Korhely halászlé
● Haladó/Bádogdob: Réti csíkos káposzta, Kínai császárszalonna
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 8., VASÁRNAP★
►GYEREK ÉS CSALÁDI NAP◄
►4. NOWAVE FESZTIVÁL◄

≡KERT:
● Fanny kreatív műhelye
● Tóthági kerámiaműhely
18:00 Zakatoló Zenemozi

16:00 Rutkai Bori
17:00 Szagos Hörigekkók
19:00 Gyerek TOMBOLA
19:30 Dream Ferry
20:30 Moszkva Tér

►20:00 4. NOWAVE FESZTIVÁL◄

1. monofog
2. Bolcsó Bálint & Sőrés Zsolt Duó
3. halmos András + én
4. 12 z

● monofog ●
David Sutherland : DIY instruments, Turntable, Objects and Contact Microphone.Unsound Photographs, collagist and video.
Tamas Ilauszky : Casio Synthesizer, prepared Bass and found Objects. Audio Sculptures with occasional toothbrush and silver foil.
Gabor Hartyani: Cello, Risks severe instrument damage in Danube flood performance (8.91 metres )
Dóra Attila: altosax, bass clarinet
Enikő Buday – performance

● Bolcsó Bálint – Sőrés Zsolt ●
Sőrés Zsolt – öthúros mélyhegedű, kontaktmikrofonok, effektek, tárgyak
Bolcsó Bálint – elektronika

● halmos andrás + én ●
Halmos András – Dob, utohangszerek
én – dupla dj cd játszó a kis stúdióból, mikrofon, audio keverő, konrakt mikrofonok, tárgyak, effektek.

● 12z ●
Szabó Bálint – gitár, effektek;
Kristóf Marci -számítógép, tárgyak, elektronika;
Porteleki Áron – dobok, ütők

≡DJ-k:
● Tmnk
● Weyer
● Elliot
● Séf

≡BOGRÁCS:
● mindenFEEL, Tilos Selection: Vegetarian curry
● Látszótér: Szentmihályi lecsó
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 9., HÉTFŐ★
►NÉPZENEI NAP◄

≡KERT:
18.00 Agócs Gergely
19.00 Dej’szen
20.30 Trió Szilenád és barátai

≡DJ-k:
● Qtewly
● Suefo
● Shuriken
● Folkocsma örömzene a nap fellépőivel

≡BOGRÁCS:
● Népzene: Kecskebirka
● Idegen szív: Poulet basquaise – baszk csirke
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 10., KEDD★
►SZLOVÁK KAPCSOLAT NAPJA◄
►Slam Poetry Budapest◄

≡KERT:
● Royko Passage
● Makambo
● Jóvilágvan

≡DJ-k:
● City Reboot DJ Crew

►20.00 – Slam Poetry Budapest – Slam Showcase◄

≡fellépők:
● Kemény Zsófi
● Mavrák Kata – Hugee
● Kupa Julcsi
● Gábor Tamás – Indiana
● Süveg Márk – Saiid
● Horváth Kristóf – Színész Bob
● Csider István Zoltán
● Bárány Bence
● Molnár Péter
● Őri István
& DJ Chi-Korea

≡BOGRÁCS:
● A szlovák kapcsolat: Segedínský guláš, azaz húsos káposzta knédlivel
● Szőke András és a taliándörögdi különítmény: tót egytál specialitás kapros pogácsával
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 11., SZERDA★
►REGGAE NAP◄

≡KERTI SZÍNPAD:
18:00 DU3normal
19:00 The Mighty Fishers
20:00 LB27 traditional roots program

≡NAGYTEREM:
22:30 Sound System Party with Tune In Crew (Bosi, Krama, Biggiebwoy)
● Irie Maffia Sound System (Dermot, Kemon, Columbo)
● Dubphase Sound System (Gumilap)
● Rasztaműhely (Powered by: Dubphase Sound System)

≡KISTEREM:
22:00 Mighty Night
23:00 SKAtch

≡DJ-k:
● OhmikRon (Dubvibration)
● Dr. Analóg (Bioritmus)
● Jahfar (Dubvibration & Rasztaműhely)
● Áfonya (Rasztaműhely)
● Skunk (Ühüm TV)

≡BOGRÁCS:
● Nemzeti felkelés: Vaddisznó vargányával és vörösborral
● dj Zotkya: Csülkös bableves
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 12., CSÜTÖRTÖK★
►BRINGÁS NAP◄

19:00 Tilos adománygyűjtő Goldsprint a Royal Fixi Clubbal-Mc-Buppa-Voxa és dj Petával
18:00 Én és a Biciklim fotózás
I. Tilos Teher alleycat!
Gyülekező 17:45 a Városligeti Kressz pályánál a Közlekedési Múzeum mögött, start 18:00
II. Mutáns Bringa Felvonulás!
Gyülekező 17:45-től a VIII. Mikszáth-téren, indulás rendőri felvezetéssel
18:00 tervezett útvonal: Mikszáth tér – Dohány u.- Dürer-Kert.
Az egész nap ceremónia mestere a Babilon nyulai kerékpáros egyházfője: Dávid Ferenc

≡KERT:
19:00 ef.Zámbó
20:00 Deep’art
21:15 Chevromandala Transit Ride

≡KISTEREM:
22:00 Karcosok Klubja
● Qcee
● Slicz
● Vektor
● Richard Rivez
● dr Opposite
● Peta

≡DJ-k:
22:00 Minek
00:00 Nixon
01:30 Richard Rivez

≡BOGRÁCS:
● Haza és Haladás: Texasi chili con carne
● Pergő képek: Vega indonéz sült rizs
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 13.. PÉNTEK★
►ROMANAP◄

≡KERT:
Bazi nagy roma lagzi!
Ha hiszed, ha nem egy igazi roma lakodalomban lesz részed: bringás-mercis menettel, szöktetéssel, szerelmi kötéssel, szöktetéssel, verekedéssel, menyasszonytánccal és rengeteg és sokféle zenével!
No meg, evés-ivás, dínom-dánom.

Akik a zenei fűtöttségről gondoskodnak:
● Lerom együttes
● Trió Szilenád
● Dromara Acoustic Live
● Romungró GipsyBand
● Balogh Zsolt és családja
vendégzenészek a Korai Örömből, Sickratman

Jósnő: Viola Jósnő
Vőfély: József Daróczi
Egyházfő: Dávid Ferenc

≡DJ:
● Ordiman

≡BOGRÁCS:
● Szőnyeg alól: Lecsós pásztortarhonya, Csülökpörkölt
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 14., SZOMBAT★
►NÉGYNEGYEDES NAP◄

≡KERT:
● 18.30 Tudósok koncert
● 20:00 Puszi együttes koncert

≡DJ-k a kertben: 22h tól HOUSE
● Slicz
● René Mascarpone
● Bal5000
● Ray Palma

≡NAGYTEREM: Tilos TECHNO Team
● Isu
● Beta
● Sinko
● Maks

≡KISTEREM: HARDTEK and live tekno
● Macskajancsi live
● rGoNoMix live
● Thalium live
● Log:N
● Lia

≡BOGRÁCS:
● Csonkamagyarország: Szarvaspörkölt

Időpont
2014.06.10.
20:00 - 22:00

Helyszín
Dürer Kert
Budapest, Ajtósi Dürer sor 19-21.

Jegyár

Térkép betöltése...

★JÚNIUS 10., KEDD★

►20.00 – Slam Poetry Budapest – Slam Showcase◄

≡fellépők:
● Kemény Zsófi
● Mavrák Kata – Hugee
● Kupa Julcsi
● Gábor Tamás – Indiana
● Süveg Márk – Saiid
● Horváth Kristóf – Színész Bob
● Csider István Zoltán
● Bárány Bence
● Molnár Péter
● Őri István
& DJ Chi-Korea

 

►►►RÉSZLETES PROGRAM ITT!◄◄◄

A TILOS MARATON a Tilos Rádió adománygyűjtő eseménye – tudomásunk szerint a legnagyobb hazai ingyenes fesztivál – június 6.-14-ig tart, minden nap délután 4-től hajnalig a Dürer Kertben!
Idén különösen fontos minden fillér támogatás, hiszen a rádió fenntartása mellett más kiadásokkal is kell számolnunk:
ÉTERRE KELL!
Ugyanis novemberben lejár a Tilos Rádió 90.3 MHz-re szóló jogosultsága és az (újra)pályázás immár a közösségi rádióknak is hét számjegyű pályázati díj befizetése mellett lehetséges!

A Tilos Maraton minden napja valamely tematika köré szerveződik, melyek részletes programja itt lejjebb megtalálható. Ezen kívül minden nap a Tilos műsorkészítői főznek finomakat nyílt tűzön bográcsban és minden este izgalmas tombolával is várunk benneteket! Továbbá lesz ingyenes bringaszervíz és még egyebek is, melyekről itt a Facebookon vagy honlapunkon (www.tilos.hu) és a hamarosan megjelenő műsorfüzetből is informálódhattok!
(A program néhány helyen persze még módosulhat az utolsó pillanatig!)

★JÚNIUS 6., PÉNTEK★
►JAZZNAP◄

≡KERT:
18:00 Budafok Big Band
19:00 Barabás Lőrinc
● Floralili presents: TRIP live
● The Best Bad Trip

≡NAGYTEREM:
● Dokkerman And The Turkeying Fellaz
● Song-óra Csoport (nyitott jam session)

≡KISTEREM:
● Less Is More
● Hiketnunk
● Gentry Sultan
● Makrohang

≡DJ-k:
● In:form
● Bodoo
● Tomanek
● Hanglemezbarát

≡BOGRÁCS:
● Tordas Rádió: Füstölt makréla salátával
● Chatesek: Hajdúsági sertéspörkölt, Zsályás lóbableves

……………………..……………………..….

★JÚNIUS 7., SZOMBAT★
►TILOS SELECTION NAP◄
https://www.facebook.com/events/502600486506238/

≡KERT:
19:00 Burkus König
20:00 Úzgin Űver
21:00 Grabanc

≡NAGYTEREM: Tilos Classic
● Palotai
● Cadik
● Titusz
● Naga
● Christian aka. Gaulamin

≡KISTEREM:
● Retroid
● S-Pekt
● Vektor
● Inzert

≡DJ-k:
● Zeusz,
● Gnork
● Mr. Fiel
● Carl oH

≡BOGRÁCS:
● Helyettes reggeli: Korhely halászlé
● Haladó/Bádogdob: Réti csíkos káposzta, Kínai császárszalonna
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 8., VASÁRNAP★
►GYEREK ÉS CSALÁDI NAP◄
►4. NOWAVE FESZTIVÁL◄

≡KERT:
● Fanny kreatív műhelye
● Tóthági kerámiaműhely
18:00 Zakatoló Zenemozi

16:00 Rutkai Bori
17:00 Szagos Hörigekkók
19:00 Gyerek TOMBOLA
19:30 Dream Ferry
20:30 Moszkva Tér

►20:00 4. NOWAVE FESZTIVÁL◄

1. monofog
2. Bolcsó Bálint & Sőrés Zsolt Duó
3. halmos András + én
4. 12 z

● monofog ●
David Sutherland : DIY instruments, Turntable, Objects and Contact Microphone.Unsound Photographs, collagist and video.
Tamas Ilauszky : Casio Synthesizer, prepared Bass and found Objects. Audio Sculptures with occasional toothbrush and silver foil.
Gabor Hartyani: Cello, Risks severe instrument damage in Danube flood performance (8.91 metres )
Dóra Attila: altosax, bass clarinet
Enikő Buday – performance

● Bolcsó Bálint – Sőrés Zsolt ●
Sőrés Zsolt – öthúros mélyhegedű, kontaktmikrofonok, effektek, tárgyak
Bolcsó Bálint – elektronika

● halmos andrás + én ●
Halmos András – Dob, utohangszerek
én – dupla dj cd játszó a kis stúdióból, mikrofon, audio keverő, konrakt mikrofonok, tárgyak, effektek.

● 12z ●
Szabó Bálint – gitár, effektek;
Kristóf Marci -számítógép, tárgyak, elektronika;
Porteleki Áron – dobok, ütők

≡DJ-k:
● Tmnk
● Weyer
● Elliot
● Séf

≡BOGRÁCS:
● mindenFEEL, Tilos Selection: Vegetarian curry
● Látszótér: Szentmihályi lecsó
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 9., HÉTFŐ★
►NÉPZENEI NAP◄

≡KERT:
18.00 Agócs Gergely
19.00 Dej’szen
20.30 Trió Szilenád és barátai

≡DJ-k:
● Qtewly
● Suefo
● Shuriken
● Folkocsma örömzene a nap fellépőivel

≡BOGRÁCS:
● Népzene: Kecskebirka
● Idegen szív: Poulet basquaise – baszk csirke
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 10., KEDD★
►SZLOVÁK KAPCSOLAT NAPJA◄
►Slam Poetry Budapest◄

≡KERT:
● Royko Passage
● Makambo
● Jóvilágvan

≡DJ-k:
● City Reboot DJ Crew

►20.00 – Slam Poetry Budapest – Slam Showcase◄

≡fellépők:
● Kemény Zsófi
● Mavrák Kata – Hugee
● Kupa Julcsi
● Gábor Tamás – Indiana
● Süveg Márk – Saiid
● Horváth Kristóf – Színész Bob
● Csider István Zoltán
● Bárány Bence
● Molnár Péter
● Őri István
& DJ Chi-Korea

≡BOGRÁCS:
● A szlovák kapcsolat: Segedínský guláš, azaz húsos káposzta knédlivel
● Szőke András és a taliándörögdi különítmény: tót egytál specialitás kapros pogácsával
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 11., SZERDA★
►REGGAE NAP◄

≡KERTI SZÍNPAD:
18:00 DU3normal
19:00 The Mighty Fishers
20:00 LB27 traditional roots program

≡NAGYTEREM:
22:30 Sound System Party with Tune In Crew (Bosi, Krama, Biggiebwoy)
● Irie Maffia Sound System (Dermot, Kemon, Columbo)
● Dubphase Sound System (Gumilap)
● Rasztaműhely (Powered by: Dubphase Sound System)

≡KISTEREM:
22:00 Mighty Night
23:00 SKAtch

≡DJ-k:
● OhmikRon (Dubvibration)
● Dr. Analóg (Bioritmus)
● Jahfar (Dubvibration & Rasztaműhely)
● Áfonya (Rasztaműhely)
● Skunk (Ühüm TV)

≡BOGRÁCS:
● Nemzeti felkelés: Vaddisznó vargányával és vörösborral
● dj Zotkya: Csülkös bableves
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 12., CSÜTÖRTÖK★
►BRINGÁS NAP◄

19:00 Tilos adománygyűjtő Goldsprint a Royal Fixi Clubbal-Mc-Buppa-Voxa és dj Petával
18:00 Én és a Biciklim fotózás
I. Tilos Teher alleycat!
Gyülekező 17:45 a Városligeti Kressz pályánál a Közlekedési Múzeum mögött, start 18:00
II. Mutáns Bringa Felvonulás!
Gyülekező 17:45-től a VIII. Mikszáth-téren, indulás rendőri felvezetéssel
18:00 tervezett útvonal: Mikszáth tér – Dohány u.- Dürer-Kert.
Az egész nap ceremónia mestere a Babilon nyulai kerékpáros egyházfője: Dávid Ferenc

≡KERT:
19:00 ef.Zámbó
20:00 Deep’art
21:15 Chevromandala Transit Ride

≡KISTEREM:
22:00 Karcosok Klubja
● Qcee
● Slicz
● Vektor
● Richard Rivez
● dr Opposite
● Peta

≡DJ-k:
22:00 Minek
00:00 Nixon
01:30 Richard Rivez

≡BOGRÁCS:
● Haza és Haladás: Texasi chili con carne
● Pergő képek: Vega indonéz sült rizs
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 13.. PÉNTEK★
►ROMANAP◄

≡KERT:
Bazi nagy roma lagzi!
Ha hiszed, ha nem egy igazi roma lakodalomban lesz részed: bringás-mercis menettel, szöktetéssel, szerelmi kötéssel, szöktetéssel, verekedéssel, menyasszonytánccal és rengeteg és sokféle zenével!
No meg, evés-ivás, dínom-dánom.

Akik a zenei fűtöttségről gondoskodnak:
● Lerom együttes
● Trió Szilenád
● Dromara Acoustic Live
● Romungró GipsyBand
● Balogh Zsolt és családja
vendégzenészek a Korai Örömből, Sickratman

Jósnő: Viola Jósnő
Vőfély: József Daróczi
Egyházfő: Dávid Ferenc

≡DJ:
● Ordiman

≡BOGRÁCS:
● Szőnyeg alól: Lecsós pásztortarhonya, Csülökpörkölt
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 14., SZOMBAT★
►NÉGYNEGYEDES NAP◄

≡KERT:
● 18.30 Tudósok koncert
● 20:00 Puszi együttes koncert

≡DJ-k a kertben: 22h tól HOUSE
● Slicz
● René Mascarpone
● Bal5000
● Ray Palma

≡NAGYTEREM: Tilos TECHNO Team
● Isu
● Beta
● Sinko
● Maks

≡KISTEREM: HARDTEK and live tekno
● Macskajancsi live
● rGoNoMix live
● Thalium live
● Log:N
● Lia

≡BOGRÁCS:
● Csonkamagyarország: Szarvaspörkölt

Időpont
2014.06.10.
20:00 - 22:00

Helyszín
Dürer Kert
Budapest, Ajtósi Dürer sor 19-21.

Jegyár

Térkép betöltése...

★JÚNIUS 10., KEDD★

►20.00 – Slam Poetry Budapest – Slam Showcase◄

≡fellépők:
● Kemény Zsófi
● Mavrák Kata – Hugee
● Kupa Julcsi
● Gábor Tamás – Indiana
● Süveg Márk – Saiid
● Horváth Kristóf – Színész Bob
● Csider István Zoltán
● Bárány Bence
● Molnár Péter
● Őri István
& DJ Chi-Korea

 

►►►RÉSZLETES PROGRAM ITT!◄◄◄

A TILOS MARATON a Tilos Rádió adománygyűjtő eseménye – tudomásunk szerint a legnagyobb hazai ingyenes fesztivál – június 6.-14-ig tart, minden nap délután 4-től hajnalig a Dürer Kertben!
Idén különösen fontos minden fillér támogatás, hiszen a rádió fenntartása mellett más kiadásokkal is kell számolnunk:
ÉTERRE KELL!
Ugyanis novemberben lejár a Tilos Rádió 90.3 MHz-re szóló jogosultsága és az (újra)pályázás immár a közösségi rádióknak is hét számjegyű pályázati díj befizetése mellett lehetséges!

A Tilos Maraton minden napja valamely tematika köré szerveződik, melyek részletes programja itt lejjebb megtalálható. Ezen kívül minden nap a Tilos műsorkészítői főznek finomakat nyílt tűzön bográcsban és minden este izgalmas tombolával is várunk benneteket! Továbbá lesz ingyenes bringaszervíz és még egyebek is, melyekről itt a Facebookon vagy honlapunkon (www.tilos.hu) és a hamarosan megjelenő műsorfüzetből is informálódhattok!
(A program néhány helyen persze még módosulhat az utolsó pillanatig!)

★JÚNIUS 6., PÉNTEK★
►JAZZNAP◄

≡KERT:
18:00 Budafok Big Band
19:00 Barabás Lőrinc
● Floralili presents: TRIP live
● The Best Bad Trip

≡NAGYTEREM:
● Dokkerman And The Turkeying Fellaz
● Song-óra Csoport (nyitott jam session)

≡KISTEREM:
● Less Is More
● Hiketnunk
● Gentry Sultan
● Makrohang

≡DJ-k:
● In:form
● Bodoo
● Tomanek
● Hanglemezbarát

≡BOGRÁCS:
● Tordas Rádió: Füstölt makréla salátával
● Chatesek: Hajdúsági sertéspörkölt, Zsályás lóbableves

……………………..……………………..….

★JÚNIUS 7., SZOMBAT★
►TILOS SELECTION NAP◄
https://www.facebook.com/events/502600486506238/

≡KERT:
19:00 Burkus König
20:00 Úzgin Űver
21:00 Grabanc

≡NAGYTEREM: Tilos Classic
● Palotai
● Cadik
● Titusz
● Naga
● Christian aka. Gaulamin

≡KISTEREM:
● Retroid
● S-Pekt
● Vektor
● Inzert

≡DJ-k:
● Zeusz,
● Gnork
● Mr. Fiel
● Carl oH

≡BOGRÁCS:
● Helyettes reggeli: Korhely halászlé
● Haladó/Bádogdob: Réti csíkos káposzta, Kínai császárszalonna
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 8., VASÁRNAP★
►GYEREK ÉS CSALÁDI NAP◄
►4. NOWAVE FESZTIVÁL◄

≡KERT:
● Fanny kreatív műhelye
● Tóthági kerámiaműhely
18:00 Zakatoló Zenemozi

16:00 Rutkai Bori
17:00 Szagos Hörigekkók
19:00 Gyerek TOMBOLA
19:30 Dream Ferry
20:30 Moszkva Tér

►20:00 4. NOWAVE FESZTIVÁL◄

1. monofog
2. Bolcsó Bálint & Sőrés Zsolt Duó
3. halmos András + én
4. 12 z

● monofog ●
David Sutherland : DIY instruments, Turntable, Objects and Contact Microphone.Unsound Photographs, collagist and video.
Tamas Ilauszky : Casio Synthesizer, prepared Bass and found Objects. Audio Sculptures with occasional toothbrush and silver foil.
Gabor Hartyani: Cello, Risks severe instrument damage in Danube flood performance (8.91 metres )
Dóra Attila: altosax, bass clarinet
Enikő Buday – performance

● Bolcsó Bálint – Sőrés Zsolt ●
Sőrés Zsolt – öthúros mélyhegedű, kontaktmikrofonok, effektek, tárgyak
Bolcsó Bálint – elektronika

● halmos andrás + én ●
Halmos András – Dob, utohangszerek
én – dupla dj cd játszó a kis stúdióból, mikrofon, audio keverő, konrakt mikrofonok, tárgyak, effektek.

● 12z ●
Szabó Bálint – gitár, effektek;
Kristóf Marci -számítógép, tárgyak, elektronika;
Porteleki Áron – dobok, ütők

≡DJ-k:
● Tmnk
● Weyer
● Elliot
● Séf

≡BOGRÁCS:
● mindenFEEL, Tilos Selection: Vegetarian curry
● Látszótér: Szentmihályi lecsó
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 9., HÉTFŐ★
►NÉPZENEI NAP◄

≡KERT:
18.00 Agócs Gergely
19.00 Dej’szen
20.30 Trió Szilenád és barátai

≡DJ-k:
● Qtewly
● Suefo
● Shuriken
● Folkocsma örömzene a nap fellépőivel

≡BOGRÁCS:
● Népzene: Kecskebirka
● Idegen szív: Poulet basquaise – baszk csirke
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 10., KEDD★
►SZLOVÁK KAPCSOLAT NAPJA◄
►Slam Poetry Budapest◄

≡KERT:
● Royko Passage
● Makambo
● Jóvilágvan

≡DJ-k:
● City Reboot DJ Crew

►20.00 – Slam Poetry Budapest – Slam Showcase◄

≡fellépők:
● Kemény Zsófi
● Mavrák Kata – Hugee
● Kupa Julcsi
● Gábor Tamás – Indiana
● Süveg Márk – Saiid
● Horváth Kristóf – Színész Bob
● Csider István Zoltán
● Bárány Bence
● Molnár Péter
● Őri István
& DJ Chi-Korea

≡BOGRÁCS:
● A szlovák kapcsolat: Segedínský guláš, azaz húsos káposzta knédlivel
● Szőke András és a taliándörögdi különítmény: tót egytál specialitás kapros pogácsával
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 11., SZERDA★
►REGGAE NAP◄

≡KERTI SZÍNPAD:
18:00 DU3normal
19:00 The Mighty Fishers
20:00 LB27 traditional roots program

≡NAGYTEREM:
22:30 Sound System Party with Tune In Crew (Bosi, Krama, Biggiebwoy)
● Irie Maffia Sound System (Dermot, Kemon, Columbo)
● Dubphase Sound System (Gumilap)
● Rasztaműhely (Powered by: Dubphase Sound System)

≡KISTEREM:
22:00 Mighty Night
23:00 SKAtch

≡DJ-k:
● OhmikRon (Dubvibration)
● Dr. Analóg (Bioritmus)
● Jahfar (Dubvibration & Rasztaműhely)
● Áfonya (Rasztaműhely)
● Skunk (Ühüm TV)

≡BOGRÁCS:
● Nemzeti felkelés: Vaddisznó vargányával és vörösborral
● dj Zotkya: Csülkös bableves
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 12., CSÜTÖRTÖK★
►BRINGÁS NAP◄

19:00 Tilos adománygyűjtő Goldsprint a Royal Fixi Clubbal-Mc-Buppa-Voxa és dj Petával
18:00 Én és a Biciklim fotózás
I. Tilos Teher alleycat!
Gyülekező 17:45 a Városligeti Kressz pályánál a Közlekedési Múzeum mögött, start 18:00
II. Mutáns Bringa Felvonulás!
Gyülekező 17:45-től a VIII. Mikszáth-téren, indulás rendőri felvezetéssel
18:00 tervezett útvonal: Mikszáth tér – Dohány u.- Dürer-Kert.
Az egész nap ceremónia mestere a Babilon nyulai kerékpáros egyházfője: Dávid Ferenc

≡KERT:
19:00 ef.Zámbó
20:00 Deep’art
21:15 Chevromandala Transit Ride

≡KISTEREM:
22:00 Karcosok Klubja
● Qcee
● Slicz
● Vektor
● Richard Rivez
● dr Opposite
● Peta

≡DJ-k:
22:00 Minek
00:00 Nixon
01:30 Richard Rivez

≡BOGRÁCS:
● Haza és Haladás: Texasi chili con carne
● Pergő képek: Vega indonéz sült rizs
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 13.. PÉNTEK★
►ROMANAP◄

≡KERT:
Bazi nagy roma lagzi!
Ha hiszed, ha nem egy igazi roma lakodalomban lesz részed: bringás-mercis menettel, szöktetéssel, szerelmi kötéssel, szöktetéssel, verekedéssel, menyasszonytánccal és rengeteg és sokféle zenével!
No meg, evés-ivás, dínom-dánom.

Akik a zenei fűtöttségről gondoskodnak:
● Lerom együttes
● Trió Szilenád
● Dromara Acoustic Live
● Romungró GipsyBand
● Balogh Zsolt és családja
vendégzenészek a Korai Örömből, Sickratman

Jósnő: Viola Jósnő
Vőfély: József Daróczi
Egyházfő: Dávid Ferenc

≡DJ:
● Ordiman

≡BOGRÁCS:
● Szőnyeg alól: Lecsós pásztortarhonya, Csülökpörkölt
……………………..……………………..….

★JÚNIUS 14., SZOMBAT★
►NÉGYNEGYEDES NAP◄

≡KERT:
● 18.30 Tudósok koncert
● 20:00 Puszi együttes koncert

≡DJ-k a kertben: 22h tól HOUSE
● Slicz
● René Mascarpone
● Bal5000
● Ray Palma

≡NAGYTEREM: Tilos TECHNO Team
● Isu
● Beta
● Sinko
● Maks

≡KISTEREM: HARDTEK and live tekno
● Macskajancsi live
● rGoNoMix live
● Thalium live
● Log:N
● Lia

≡BOGRÁCS:
● Csonkamagyarország: Szarvaspörkölt