KETTŐS TAMÁS TAMÁS
Amúgy nyelveltem mindig, csak belehallgattam a földalatti reppbe,
mondok má csak hozzászólok.Nem is gondoltam, hogy reppnek meg szlemnek fogják hívni azt.Amúgy bandáztam mindig, előbb az Északai Bitliszben,ma meg a Vadszamarakkal tamáskodom.A Vadszamarakkal csapatom a hidakon,a Vadszamarak ma a kedvenc csapatom.Írok – festek – megyek hegyet.Mindig azokkal, akik nem engedik el-iszaposítani nyelvünk gyönyörű kánon-éhét,s mindig azok ellen, akik a létezés középpontját, a Földet ki akarják lőni a hidegüres űrbe.Mindenre találok megoldást, de nemcsak a megoldást keresem hanem a forrást,a forrást, ahol szomjat oltok, meg a forrásban lévőt, a forráspontot.
Videos
← scroll sideways for more videos →
