NAGYGYÖRGY ZOLTÁN ZOLI
Név: Nagygyörgy Zoltán
1980-ban születtem, azóta élek. Mint Apámnak a világon legöregebb fia. Vannak büszkeségeim. Kétszeres Ironman vagyok. Ezt nem szabad szégyellni. A pszichológusom mondta. Régebben azt akartam, hogy a slamer nevem legyen Random. Senkit nem érdekelt. Szerintem a slam nem irodalom, hanem életérzés. Élőben jobb vagyok, mint fantáziádban. Ha tetszem neked, érintsd meg a köldököd egyszerre a két könyököddel . Nem baj, ha nem sikerül. Lehetnék komoly ember. Nem merek. Még. Kétszer voltam második a klubban az elmúlt egy évben. Egy éve járok.
ez volt az egyik kedvencem:
Videos
← scroll sideways for more videos →
