Busa Pista Busa

Busa Pista Busa

A nevem Busa Pista,az Irie Maffia,és a Zuboly egyik frontemebere,3 szólólemezzel a hátam mögött:)Az első találkozásom a Slam Poetry-val,2006-ban volt,amikor kihívtak franciaországba,hogy mondjak el pár saját verset.Ott tanultam meg,egy amerikai,és egy francia slammer-től,hogy hogyan kell kifejezően verselni.2007-ben,egy három állomásos turnén vettem részt franciaországban,ami a ‘Slam et souffle’névre hallgatott:

Slam:Frédéric Nevchehirlian + Mike Ladd + BusaBariton gitár:Serge Teyssot-GayBasszusklarinét:Carol RobinsonPerka:Bijan Chemirani (Slam et souffle)Minden verset magyarul mondtam,és egy műfordító segítségévelangolul,és franciául is elmondta a két másik előadó.(Frédéric Nevchehirlian + Mike Ladd)Pár hónappal később a Műcsarnokban,én lehettemMC Zeek oldalán,a házigazdája a BP Slam 1-en,amiről dvd is készült.Eredményeim nincsenek,de 2010-ben Madridba is kihívtakSlam-elni,ami nagyon megtisztelő volt számomra.A mai napig írok verseket,és rapszövegeket,így több mint 500 versnél tartok.

Videók

YouTube videó
YouTube videó
YouTube videó

← görgesd oldalra a további videókért →