Győrfi Kata KATA

Győrfi Kata KATA

Név: Győrfi Kata

92-ben születtem, Bukarestben, 9 éves koromtól Sepsiszentgyörgyön nőttem fel, 3 évet Kolozsváron tanultam filozófiát, jelenleg Budapesten élek.

Slammernév: Győrfi Kata

Eredmények:

Többszörös SPB Klub – KOLOR dobogós

I. Erdélyi Slam Bajnokság – Sepsiszentgyörgy – 2013 – (II. helyezett)

I. Erdélyi Slam Bajnokság – NAGYDÖNTŐ – Félsziget Fesztivál – III. helyezett

II. Egyéni Országos Bajnokság résztvevő

II. Egyéni Országos Bajnokság különdíj

SLAMLET Hamlet Slam I. helyezett

II. Országos Team Slam Bajnokság – III. helyezett

Mikor hallottál először a slamről?

Valmikor két éve hallottam először a slam-ről, hogy Márkus András és Vass Ákos valamiket csinálnak a Bulgakov pincéjében, de a legeslegelső élő slam-élményem egy Sepsiszentgyörgyi karácsonyi slam. Az az este egy olyan élmény volt, amit mindenképp megakartam osztani minél több emberrel, ezért rá egy pár hétre a Bretter György Irodalmi Kör meghívta ezeket a szentgyörgyi fiatalokat Kolozsvárra és akkor úgy láttam, hogy sikerült valamit megkívántatni mindenkivel.

Mikor slammeltél először?

2013 Május 3.-án

Mit jelenet neked a slam?

A slam nekem valahol a színház és az irodalom között helyezkedik el. Ez a performatív műfaj nevel egyfolytában arra, hogy egy korban és helyzetben gondolkodunk valahogyan, és erről úgy kell szenvedéllyel beszélgetnünk, hogy kíváncsiak vagyunk egymásra, és érteni akarjuk a másikat.

Videók

YouTube videó
YouTube videó
YouTube videó

← görgesd oldalra a további videókért →